background

HAKKIMIZDA / ABOUT

Güven Makina Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Blanketli desen baski makinalarının Türkiye’deki ilk üreticisi olan firmamız Selehattin TÜTÜNCÜ tarafından 1971 yılında İstanbul'da kurulmuş olup, ilk olarak baskı makina sektörüne duvar kağıdı baskı makinaları üreterek başlamış, ilerleyen dönemlerde kumaş desen baskı makinaları da imal ederek dönemin teknolojik şartlarına göre Türk tekstil sektörüne yeni bir soluk getirmiştir. Kurulduğu günden itibaren sürekli büyümeyi ve avrupadaki teknolojik gelişmeleri takip edip uygulamayı hedefleyen Güven Makina , ilk ihracatını 1991 yılında Suriye'li bir firmaya yapmış, ardından Almanya'nın önde gelen firmaları ile işbirliği yaparak dünya çapında adından söz ettiren bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemiştir. Günümüz itibariyle dünyanın çeşitli bölgelerinde tekstil fuarlarına katılıp adını duyuran bir marka haline gelen firmamız başta Almanya olmak üzere; Yunanistan, Mısır, Iran, Suriye, Ozbekistan, Rusya, Ukrayna, Bulgaristan, Filistin gibi sektörün nabzının attığı ülkelere ihracatlar gerçekleştirmiştir. Yaptığı işlerle ses getiren bir marka olan Güven Makina bünyesindeki AR-GE ekibinin geliştirdiği teknolojilerle ses getiren bir marka olmuştur.

Misyonumuz - Vizyonumuz

Firmamız Dünya’nın birçok ülkesine ihracat yaparak kalitesi Dünyaca tanınmış bir marka olmuştur. Amacımız marka satmak değil kalite sunmaktır. Bu amaçla birlikte hedefimiz Dünya’daki değişen ve gelişen teknolojiyi takip etmek ve bu teknolojiden bir adım dahi geride kalmamaktır. Firmamızın kuruluşundan bu güne misyonu “ koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sürekli kalite ilkesidir ”. Bu çatı altında sektöre verdiğimiz hizmetlerin bir sınırı olmadığını ve bu ilkelerden hiçbir zaman ödün vermeyeceğimizi belirtmek isteriz..

Güven Machine

Our company that first producter of pattern printed blankets in Turkey was founded in 1971 by Selahattin TÜTÜNCÜ, we produced wallpaper printing machines, afterward we have started the produce the fabric printing machine. According to technological situation in past, our company has developed much more than any other companies.

Our Mission and Vission

........................................................................... .......................................................................... ...................................................